Dikkat Güçlendirme Setleri

Merkezimizde 02-18 yaş aralığında bulunan çocuklarımızda dikkat devamlılığını sağlayan, odaklanmayı artıran, öğrenme güçlüğünün giderilmesine yardımcı olan Dikkat Güçlendirme Setleri bulunmaktadır. Her yaş grubu için ayrı ayrı hazırlanmış bu setler için Deha Adaptasyon ve Zeka Etkinlikleri Merkezimizde ayrıca eğitimler verilmektedir. 

Bu eğitim setlerinden faydalanan çocuklar, bilginin yanında dikkatin de çok fazla önemli olduğu günümüz sınavlarında daha avantajlı olacaklardır. Ders öğrenmeleri kolaylaşacak, kendi kapasitelerini daha kolay geliştireceklerdir. Algılama, öğrenme, görsel, teknik sistemleri daha üst seviyeye çıkacaktır. Bu şekilde kendi kapasitelerini dışa vurabilen çocuklarımız hayatta daha başarılı olabilecektir.Dikkat Güçlendirme Setleri siz fark etmeden çocuğunuzu ödüllendirir, öğrenmeye yaklaştırır ve zeka kapasitesini arttırır.

Merkezimizde bulunan Dikkat Güçlendirme Setlerinin listesi aşağıda sıralanmıştır. Dikkat Güçlendirme Setleri ürünlerinin görsellerine bakmak için burayı tıklayarak resim galerimizde bulunan dikkat güçlendirme setleri başlığı altındaki resimleri inceleyebilirsiniz. 

Merkezimizde bulunan Dikkat Güçlendirme Setleri listesi:

Doç.Dr.Osman Abalı, Adeda Yayıncılık Ürünleri

Zekare Smart, Kontrol Yayıncılık Ürünleri

Halime Ataç-Başar Ataç, Nesil Çocuk Ürünü