Akıl ve Zeka Oyunları

Merkezimizde çocuklarımızın dikkat ve odaklanmalarını artıran, tamamı orjinal ve serftifikalı zeka oyunları bulunmaktadır. Çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlayan bu oyunlar ile ilgili ayrıca Deha Adaptasyon ve Zeka Etkinlikleri Merkezimizde eğitimler de verilmektedir. 

Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarda düşünme, algılama ve konsantrasyon becerilerinin geliştirilmesi, günümüzde başarılı bir eğitim ve sosyal hayat için oldukça önemlidir.
Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz akıl ve zeka oyunları çocuklarımızın görsel ve işitsel dikkat gelişimine yönelik hazırlanmış olup; çocuklarda bu alanlarda temel becerilerin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Tamamı işitsel ve görsel algıyı geliştiren oyunlarımızın en önemli özellikleri; kolay anlaşılır olması, sürprizlere açık olduğu için motive edici olması, rekabetten uzak öğrenme üzerine kurulmuş olması ve çocuğa özgüven ve sorumluluk değerlerini katan, kendi kendilerini kontrol edebilecekleri bağımsız bir çalışma fırsatı yaratmış olmasıdır.

Merkezimizde bulunan akıl ve zeka oyunlarının listesi aşağıda sıralanmıştır. Bu oyunlar ile ilgili ürün görsellerine bakmak isterseniz burayı tıklayarak resim galerimizde bulunan akıl ve zeka oyunları başlığı altındaki resimleri inceleyebilirsiniz.